«Яблучний» сезон: Iphone та IPad на півмільйона вилучили в «Борисполі»

12:29 27.11.2020

Чергову спробу ввезти гаджети Apple останнього покоління без митних платежів зафіксовано в Залі офіційних делегацій аеропорту «Бориспіль».

«Яблучний» сезон: Iphone та IPad на півмільйона вилучили в «Борисполі»

Як повідомляє Київська митниця, сім запакованих новеньких Iphone12, тринадцять Iphone інших моделей і шість планшетів Ipad без упаковки намагався з порушенням ввезти в Україну з ОАЕ наш співвітчизник.

Оскільки чоловік обрав для проходження митного контролю «зелений коридор», це мало означати, що переміщувані ним товари не підлягають оподаткуванню митними платежами.

Крім того під час проходження митного контролю на запитання митників чоловік повідомив, що не має з собою товарів, які потрібно письмово декларувати. Незадекларовані гаджети інспекторами митниці виявлено під час перевірки багажу громадянина на сканері.

Згідно вітчизняного законодавства пасажиру було пропущено як особисті речі Iphone 10XR і Iphone 10Х, та 2 вживаних планшети «IPad». Вісімнадцять Iphone та два IPad вилучено до рішення суду. Вартість вилученого буде встановлено додатково, але вже зараз можна стверджувати, що вона становитиме біля півмільйона гривень.

Нагадаємо, повертаючись з Туреччини, чоловік та жінка намагались незаконно ввезти в Україну 39,2 грами діамантів. Вони заховали коштовності у спідню білизну.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...