«Я втрачала зір, задихалась від кашлю, не їла, здирала шкіру з обличчя шматками…», – дівчина, яка захворіла на кір

Автор: Любава Лисичкіна
12:16 23.06

Дівчина була активною сторонницею вакцинації, тож її батьки, антивакцинатори, не зробили дитині вчасно щеплення і не розказали їй про це.

«Я втрачала зір, задихалась від кашлю, не їла, здирала шкіру з обличчя шматками…», – дівчина, яка захворіла на кір
Про 21-річну Марію розповіли у Всеукраїнській Спілці Парамедиків.
 
Парамедики наводять прямову мову дівчини, яка перенесла важку інфекційну хворобу. Зараз вона виглядає як на першому фото, але буквально 7,5 місяців тому дівчина виглядала по-іншому, як на 2, 3, 4 фото.
 
«Батьки бачили, що я дуже різко засуджую антивакцинаторство, гомеопатію та іншу «дурню». Тому, «щоб не сваритись», просто не сказали, що я не вакцинована від жодних хвороб. Маю тільки слід від БЦЖ після пологового, хоч на тому дякую. Але історія не про моїх конкретних батьків, з ними вже все 100500 раз проговорено, вони свою безвідповідальність усвідомили. Історія набагато глобальніша. Я знаю, як легко підробити довідки, бачила це на власні очі купу разів. І це страшно», – говорить Марія.
 
За її словами, страшно не знати і захворіти на кір у 21 рік, ще й під час війни. Для дітей ця хвороба відносно легка (як вітрянка), а для дорослих… 
«Я втрачала зір, задихалась від кашлю, не їла нормально (лише через трубочку), здирала шкіру з обличчя шматками, не могла погладити собаку, бо висипи на долонях пекли; не могла купатись, бо вода ніби обпікала подразнену шкіру. Усе це супроводжувалось температурою та, як бонус, йшов вагініт. Коротше, не треба так, не повторюйте моїх історій.  Прямо зараз підіть і перепитайте у батьків, чи ваші вакцини справжні чи лише на папері?», – попереджає дівчина.
 
Дівчина нагадує, що деякі щеплення треба робити і в дорослому віці, як от від правця, наприклад. Тому варто слідкувати за календарем щеплень.
 
Довідково:
Кір – це гостре вірусне захворювання, що супроводжується запальним ураженням верхніх дихальних шляхів, висипом і поширенням токсинів, що продукуються вірусом, по всьому організму. До створення вакцини проти кору, захворювання було широко поширене і було однією з основних причин смертності у маленьких дітей.
 

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин