“Я тебе чекаю”. Під Офісом президента створили Стіну надії із портретів зниклих воїнів

Автор: Галина Ворона
16:28 12.10

Родичі українських воїнів, які потрапили у полон або вважаються зниклими безвісти, зібралися сьогодні на акцію протесту під стінами Офісу президента. Триватиме вона щонайменше до 14 жовтня — Дня захисників та захисниць України. Люди очікують, що до них хтось вийде з Офісу президента, щоб передати свої вимоги.

“Я тебе чекаю”. Під Офісом президента створили Стіну надії із портретів зниклих воїнів

У акції взяли участь близько 40 людей. Матері, батьки, сестри і брати воїнів тримають у руках портрети своїх воїнів, про долю яких вони не знають.

Такі самі світлини прикріпили до паркану Офісу президента. Із таких самих світлин створили Стіну надії під головним офісом країни, бо надія – єдине, що їх тримає і змушує рухатись далі.

“Я тебе чекаю” – написала на портреті сина одна із матерів.

Родичі сподіваються, що держава більш активно шукатиме зниклих воїнів, а ще вимагають, щоб до складу комісії з питань зниклих безвісти за особливих обставин включили представників їхніх родин.

Також серед вимог – сформувати координаційну Раду із захисту полонених та зниклих безвісти та їхніх родин.

Пікетувальники вимагають ввести до складу тристоронньої контактної групи представників рідних полонених і зниклих безвісти, а також прийняти закон “Про статут полонених”, який зафіксує правовий статус людей, які перебували і зараз перебувають у полоні.

Нагадаємо, днями в будівлі Офісу президента чоловік намагався підпалити себе (ФОТО)

Великий Київ у Google News

підписатися