Я думаю, що нам буде дуже важко жити – професорка про повоєнну Україну

Автор: Любава Лисичкіна
21:47 29.12.2022

Якщо робочі місця тут з’являться, якщо буде позитивна динаміка і економічна, і в плані відбудови житла, то багато людей повернеться.

Я думаю, що нам буде дуже важко жити – професорка про повоєнну Україну Фото: ілюстративне
оренда квартири Київ

Про це в інтерв’ю розповіла директорка Інституту демографії та соціальних досліджень НАН України Елла Лібанова.

«Я думаю, що нам буде дуже важко жити. Але водночас ми отримаємо абсолютно небувалий шанс. Я вірю в «план Маршала». Я вірю в те, що, принаймні, за рахунок коштів, які належать сьогодні російській еліті, можна буде відбудувати частину України”, – зауважила професорка.

Лібанова сподівається на те, що українське громадянське суспільство отримає більше суспільної влади. А якщо це так, то це означає, що будуть інші стосунки з чиновницьким колом, що вони зрозуміють свою підлеглість цьому громадянському суспільству, що ми сформуємо інший суспільний договір.

Також науковиця переконана, що  зміниться рейтинг Зеленського після перемоги. 

«Я думаю, що він серйозно зменшиться. По-перше, пригадують все, що було не так. Сьогодні всі зціпили зуби, не на часі чубитися зараз, ми єдині. Ми маємо подолати ворога, ми маємо відновити нормальне життя в Україні. А потім вже будемо пред’являти претензії. Це нормальна позиція абсолютно. І політичні партії про все це згадають. Нікуди ми не дінемося від цього», – вважає Лібанова.

Відомо, Київ почав підготовку до перенесення радянських пам’ятників.

Великий Київ у Google News

підписатися