“Я був поруч”. Віктор Павлік вчетверте став батьком і поділився емоціями (ФОТО)

Автор: Тетяна Сененко
15:43 15.06

Сьогодні вночі відомий український співак Віктор Павлік та його дружина Катерина Репяхова стали батьками. У пари народився син Михайло. Щасливий батько прокоментував народження четвертої дитини.

“Я був поруч”. Віктор Павлік вчетверте став батьком і поділився емоціями (ФОТО)

Про це співак розповів у коментарі виданню “Факти”.

“Я був поруч з Катею, всю ніч не спали. Тільки під ранок трохи вдалося заснути. Емоції зашкалюють. З Катею і малюком все добре. Син дуже схожий на мене”, – сказав Павлік.

Співак зазначив, що в пологовому будинку він постійно був поруч з дружиною, підтримував її. Однак на самі пологи не наважився зайти. Співак очікував народження сина в коридорі. 

Нагадаємо, ця новина прийшла до родини співака після ще однієї трагічної. У 2020 році помер 21-річний син Віктора Павліка, Павло. Він кілька років змагався з раком, а кілька тижнів тому його помістили в хоспіс, де він продовжував змагатись за життя.

Нагадаємо, Катерину Реп’яхову фани запідозрили у вагітності наприкінці грудня 2020 року. 10 січня дівчина підтвердила радісну новину. Протягом вагітності обраниця артиста демонструвала зміни фігури та ділилася подробицями цікавого стану з прихильниками.

 

 

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...