Вже можна милуватись і навіть помолитись. У Києві створили мурал “Свята Джавеліна”

Автор: Галина Ворона
19:05 24.05

Кияни вже можуть помилуватись муралом “Свята Джавеліна”, який створили на фасаді будинку у Солом’янському районі.

Вже можна милуватись і навіть помолитись. У Києві створили мурал “Свята Джавеліна”

Про це повідомив у Facebook колишній депутат Київради Андрій Андрєєв.

За його словами, мурал “Свята Джавеліна” є продовженням ідеї створення Алеї муралів на вулиці Авіаконструктора Антонова.

Його виконали на замовлення засновника канадсько-українського бренду Saint Javelin Крістіана Бориса.

Коротка історія бренду: Канадець з українським корінням Крістіан Борис створив мем “Святої Джевеліни” ще за кілька тижнів до війни і почав продавати наліпки з цим образом в Канаді та США з метою відправляти всі виручені кошти на благодійну допомогу Україні. За місяць після початку війни, вдалося назбирати більше 1 млн доларів. Наразі, ця сума перевалила 2 млн. Бренд вже пожертував кошти організаціям Help Us Help, 2402 та нещодавно запартнерився з Ukrainian World Congress, щоб закупляти захисне обладнання для військових”, – пояснив Андрєєв.

Він також додав, що таким чином Saint Javelin хоче інвестувати також і в культурний капітал України, адже вважає, що це також є невід‘ємною частиною майбутнього сильної держави.

Свята Джавеліна вже стала символом нескореності українського народу, тому з’явилась ідея закарбувати цей символ у столиці України”.

Читайте також: У Києві створять із квітів “Привида Києва”, київську Мадонну з немовлям, рожеву панаму Калуша, легендарну “Мрію”

Нагадаємо, раніше на вулиці Антонова створили мурал на честь Петра Франка – військового діяча, педагога, письменника, хіміка, співзасновника сучасної молодіжної організації “Пласт”, старшини Легіону Українських Січових Стрільців, командира першого Летунського відділу Галицької армії. сина видатного українського письменника Івана Франка.

Великий Київ у Google News

підписатися