Вже 2 млн українців проголосували за нові назви київських вулиць

Автор: Ольга Даниленко
13:10 17.06

Станом на вечір 16 червня два мільйони українців взяли участь в електронному голосуванні щодо перейменування 296 столичних вулиць, назви яких пов‘язані із РФ та її сателітів. Голосування відбувається у додатку “Київ Цифровий”.

Вже 2 млн українців проголосували за нові назви київських вулиць

Про це повідомив заступник мера столиці з цифрової трансформації Петро Оленич.

Станом на вечір ми вже мали 2 мільйони голосів. Доволі активно люди голосують і обирають, щоб вони хотіли бачити. Остаточне рішення все одно буде прийматися Київською міською радою, але вже з урахуванням думки киян”, – сказав він в ефірі ТК “Еспресо”.

Оленич додав, що старту голосування Київська міська рада проводила експертні зустрічі, де українські історики й філософи надали свої рекомендації щодо найменування вулиць Києва відповідно до наукової точки зору.

Тому при виборі у “Києві цифровому” ви бачите, що є позначка “рекомендовано Комісією” – це як раз рекомендація науковців щодо можливої зміни назви по певній вулиці. Далі йдуть ті пропозиції, які надавалися у письмовому вигляді будь-ким і я вважаю це як раз правильно. Ми даємо можливість кожному киянину побачити що взагалі пропонувалося. Це як раз і є прояв демократії, яка укріпилася у нас у державі”, – додав заступник голови КМДА.

Читайте також: Дві вулиці Києва можуть перейменувати на честь святих УГКЦ: що про них відомо

Нагадаємо, член Комісії з питань найменувань Київради Тиміш Мартиненко-Кушлянський розкритикував рейтингове голосування за нові назви 296 вулиць столиці у застосунку “Київ Цифровий”. Він також звинуватив місцеву владу у непрофесійному та “нелюдському” підході до перейменування вулиць

Як повідомляв “ВК”, у додатку “Київ цифровий” триває голосування щодо перейменування назв столичних вулиць, назви яких пов‘язані із РФ та її сателітами. Як взяти участь у відкритому електронному голосуванні за нові назви – читайте тут. Голосування триватиме до 19 червня.

Читайте також: Які назви кияни обрали для п’яти станцій метрополітену  

Великий Київ у Google News

підписатися