Визначено лауреатів премії Київського міського голови серед молоді

Автор: Марія Супрун
07:28 30.06

У столиці визначили лауреатів премії Київського міського голови – найкращих представників столичної молоді за наукові й творчі досягнення, а також за внесок у розвиток молодіжного руху. Відповідне рішення ухвалила конкурсна комісія.

Визначено лауреатів премії Київського міського голови серед молоді

Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

 «Ця премія є показником успішної діяльності молодих киян, які сприяють розвитку нашого міста. Нею відзначили тих, хто у 2021 році зробив великий внесок у сферу молодіжного руху у творчій та науковій галузях», – зазначив Мондриївський.

Він також додав, що у цей складний для нашої країни час, міська влада повинна створювати всі умови для розвитку молоді, надаючи їй всебічну підтримку.

«Вважаю, що в положенні про премію має з’явитись окремий напрям «волонтерство», який дасть змогу гідно відзначити молодих осіб, котрі попри всі складності та можливу загрозу життю ризикували собою, щоб допомогти іншим», – запропонувала директорка Департаменту молоді та спорту Юлія Хан.

Конкурсна комісія висунула 36 кандидатів на присудження премії у розмірі 10 тисяч гривень: за наукові досягнення – 9 осіб, за творчі досягнення – 15 осіб, за внесок у розвиток молодіжного руху – 12 осіб.

Нагадаємо, на Солом’янці відкрився Консультаційний центр для переселенців.

Великий Київ у Google News

підписатися