Виставковий проєкт «На захисті міста» покаже збірні образи героїв-захисників Києва у різні часи

Автор: Любава Лисичкіна
06:21 03.04

До другої річниці звільнення Київщини від російських окупантів Музей історії міста Києва презентує проєкт, де представлені п’ять основних збірних образів захисників, які стали символами боротьби своєї епохи, уособленням високого ідеалу служіння народу та готовності до подвигу в ім’я держави.

Виставковий проєкт «На захисті міста» покаже збірні образи героїв-захисників Києва у різні часи

Анонсували виставку у Музеї історії міста Києва.  

Виставковий проєкт «На захисті міста» продемонструє п’ять основних збірних образів захисників, які стали символами боротьби своєї епохи, уособленням високого ідеалу служіння народу та готовності до подвигу в ім’я держави. Це розповідь про знакові воєнні події тисячолітньої історії Києва – зокрема Русі, Великого князівства Литовського, козацької держави, Української Народної Республіки, незалежної України.

Ця виставка дає можливість подивитися на ретроспективу воєнних подій на території України і на те, що ми переживаємо сьогодні. Важливо рефлексувати війну саме зараз, використовуючи всі історичні здобутки та попередній досвід. Ми дістали з наших фондів унікальні зразки зброї з різних історичних періодів.

Спочатку ми представимо цей проєкт в стінах МВЦ Музею історії міста Києва, згодом у форматі вуличної банерної виставки його буде представлено просто неба на Контрактовій площі.

Виставковий проєкт «На захисті міста» реалізований Музеєм історії міста Києва у співпраці з Центром досліджень воєнної історії Збройних Сил України, Національним університетом оборони України імені Івана Черняховського, Всеукраїнською громадською організацією «Молодий народний рух» за підтримки ZP Law office of Zoriana Pelekh.

До слова,  річниця деокупації Київщини промовляє на весь світ про злочини росіян та про відвагу і міць українців.

Великий Київ у Google News

підписатися