Виставка робіт легендарного Сальвадора Далі відкривається у Києві всього на два тижні

20:10 05.06

Поступовий вихід з карантину ознаменує знакова для українського глядача подія — виставковий проект гравюр іспанського художника Сальвадора Далі “Пустотливі сни Пантагрюеля” (Les songes drolatique de Pantagruel). Роботи створено за мотивами роману «Гаргантюа і Пантагрюель» французького письменника Франсуа Рабле.

Виставка робіт легендарного Сальвадора Далі відкривається у Києві всього на два тижні

Виставка геніального сюрреаліста відкриється 10 червня у галереї аукціонного дому “Золотое Сечение” (Київ, вул. Леоніда Первомайського, 4) і триватиме до 26 червня включно.

Вперше в Україні організатори представлять повну не розрізнену колекцію гравюр 1973 року найлімітованішого тиражу — 50 примірників підписаних і пронумерованих особисто Далі. До того, як гравюри були оформлені у рами, вони зберігалися в спеціальній папці у вигляді середньовічної книги, яка також буде представлена ​​на експозиції.

“Пустотливі сни Пантагрюеля” — графічна серія Сальвадора Далі, у якій елементи його робіт, написаних раніше, доповнюють гравюри про людські пороки. Перша версія таких гравюр була випущена видавцем роману Рішаром Бретоном у XVI столітті.

До речі, аналогічне повне портфоліо, що складається з 25 літографій Les songes drolatique de Pantagruel, кожна з яких підписана олівцем, у 2008 році було продано на аукціоні Sotheby’s. З того часу вартість відбитків з цієї серії істотно зросла у ціні.

загрузка...

“Український глядач скучив за культурними подіями, реалізацію які було тимчасово призупинені через карантин. Ми раді відкрити “сезон” дійсно особливим проектом одного зі світових геніїв Сальвадора Далі. Серія була неодноразово виставлена ​​у культових світових галереях, а також успішно продавалася на торгах аукціонних домів Sotheby’s та Christie’s”, — розповідає співвласник аукціонного дому “Золотое Сечение” Михайло Василенко.

До проекту видано однойменний каталог, який можна придбати в аукціонному домі “Золотое Сечение”.

В умовах пандемії вхід на виставку “Пустотливі сни Пантагрюеля” буде частково обмежено —  у залі можуть одночасно перебувати не більше 12 осіб. Обов’язкова умова для відвідання виставки — наявність маски.

Графік роботи експозиції —  з 11:00 до 18:00 шість днів на тиждень, неділя — вихідний.

З питань придбання колекції звертайтеся до фахівців аукціонного дому на виставці або за телефоном:

+ 38 044 240 95 32

+ 38 044 386 81 81

[email protected]

Довідка про АД “Золотое Сечение”:

Аукціонний Дім “Золотое Сечение”, заснований у 2004 році, регулярно проводить аукціони та виставки-продажу творів живопису та графіки, російської ікони. Основні напрямки діяльності компанії – класичний живопис XIX-XX ст., мистецтво альтернативних течій (авангард, нонконформізм, андеграунд), сучасне «актуальне» мистецтво, предметний дизайн і фотографія, а також російська православна ікона. Усі твори мистецтва надходять на аукціон з найрізноманітніших приватних зібрань та галерей СНД, країн Європи та США.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...