Вистава про життя: у театрі ляльок підготували спектакль про блогерів

Автор: Любава Лисичкіна
18:53 30.11.2023

Київський академічний театр ляльок представить 2 грудня прем’єру постановки «Новорічна сторі: блогери в театрі» в режисурі народного артиста України Бориса Чуприни.

Вистава про життя: у театрі ляльок підготували спектакль про блогерів
оренда квартири Київ
Як розповідається, з 2 грудня і до 7 січня Київський академічний театр ляльок працюватиме дуже інтенсивно. Лише на грудень заплановано зіграти 42 вистави, і через кількість охочих вже доводиться організовувати додаткові.

Щодо нового спектаклю, то це проста історія, можна навіть сказати, класична – у форматі різдвяної пригодницької комедії. 

«Сучасні діти прокрадаються в театр, щоб наробити сторіз, але раптом виявляється, що вночі в театрі відбувається щось дивовижне. В цій казці ми використали частини з інших вистав нашого театру – це знайомі дітям історії – «Аладін», «Попелюшка», «Ніч перед Різдвом». Але, крім взаємодії з відомими історіями, героям ще доведеться розгадувати загадки та вирішувати квести» – розповів про свою виставу режисер Чуприна.

За словами керівника театру Ігоря Гулого, загалом у грудні у програмі будуть й інші вистави театру, а також, за традицією, розважальна програма і привітання Миколая після кожної вистави.

До слова, весело проведіть час в компанії друзів: киян запрошують на квіз про все на світі.

Великий Київ у Google News

підписатися