Вирішувати проблеми власними руками. В Києві з’явиться Фонд розвитку житлового фонду міста

21:07 21.09

У столиці створять “Фонд модернізації та розвитку житлового фонду міста Києва”. За допомогою нього більшість проблем співвласники будинків зможуть вирішувати самостійно.

Вирішувати проблеми власними руками. В Києві з’явиться Фонд розвитку житлового фонду міста

Про це з мешканцями Солом’янського району говорив депутат Київради від “Європейської Солідарності” Юрій Тихонович, проаналізувавши звернення громади.

Понад пів року комісія з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу працювала над підготовкою документу про створення комунальної установи для модернізації житлового фонду міста. За цей час документ пройшов безліч правок та доопрацювань. До цього процесу також долучилася Асоціація ОСББ міста Києва”,

– зазначив Юрій Тихонович.

За словами депутата, новостворений Фонд розпочне розробку та впровадження різноманітних програм фінансування власників житла у місті Києві, які слугуватимуть його поліпшенню та економії коштів населення на оплату за спожиті житлово-комунальні послуги.

За допомогою фонду більшість проблем співвласники будинків зможуть вирішувати самостійно”, – каже Юрій Тихонович. “Мешканців також турбували питання асфальтування, ремонту в під’їздах, утеплення будинків перед опалювальним сезоном, зважаючи на останні зростання тарифів на газ. З помічниками відреагували на проблеми та надіслали звернення до відповідних інстанцій. Впевнений, що рецепт успіху у вирішенні проблем району в конструктивному та щирому спілкуванні з людьми”,

– говорить депутат.

Великий Київ у Google News

підписатися