Випускників “міфічного” університету Зеленського слатимуть відпрацьовувати в держсектор

Автор: Тетяна Сененко
19:16 16.06

Усіх випускників Президентського університету зобов’яжуть відпрацювати в державному секторі. Кабінет міністрів ухвалив концепцію реалізації проекту «Президентський університет».

Випускників “міфічного” університету Зеленського слатимуть відпрацьовувати в держсектор

Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти та науки.

“Метою проекту є створення університету, що поєднує високоякісну освіту, сучасні дослідження та інноваційну діяльність шляхом інтегрування з академічною наукою високого рівня, високотехнологічними компаніями (концепція «трикутника знань»), як пілотного проекту для забезпечення наукових установ, державних органів та інноваційного бізнесу молодими фахівцями з високим рівнем підготовки”, – йдеться у повідомленні.

Також виш буде створено з метою запобігання відтоку молодих та перспективних українців за кордон.

В університеті планується готувати фахівців і здійснювати дослідження за такими напрямами: інформаційні технології, кібербезпека та штучний інтелект; нанотехнології; аерокосмічні технології; енергетичні технології; біотехнології та науки про здоров’я; глобалізація та міжнародні комунікації.

Передбачається міждисциплінарність, використання англійської мови як основної мови освітнього процесу, високі академічні вимоги для вступників, реалізація принципу «скільки років навчався, стільки відпрацюй для України в державному секторі».

На території майбутнього університету пропонується розмістити нові навчально-лабораторні корпуси, дослідницький центр, клініку, бізнес-центр, об’єкти соціальної сфери, а також зону рекреації та спорту.

Читайте також: По 4 тисячі доларів вчителям таки платитимуть: у навчальному закладі, якого не існує

Нагадаємо, 31 травня Зеленський заявив, що в Україні відкриють президентський університет – заклад вищої освіти, який готуватиме “людей майбутнього”.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...