Випускник столичної школи попав в топ-50 найкращих студентів світу

Автор: Галина Ворона
04:36 05.08

Вихованець Київської МАН Ян Стародубець змагається за звання кращого студента-винахідника світу. Він потрапив в рейтинг топ-50 учнів світу Global Student Prize (міжнародної студентської премії для кращих студентів-винахідників світу), переможець якої отримає $100 000.

Випускник столичної школи попав в топ-50 найкращих студентів світу
оренда квартири Київ

Про це повідомляється на Facebook-сторінці Київської МАН.

Ян Стародубець — випускник 11-го класу ПП «Навчальний заклад «Європейський колегіум» та вихованець секції хімії відділення хімії та біології Київської МАН. 

Він був репетитором для своїх друзів, створював навчальні відео для онлайн-школи, працював STEM-вчителем для дітей 1-5 класів, створював і продовжує це робити навчальні відео на YouTube.

Крім того, Ян створиврозповідь-презентацію про історію нашої держави, зокрема, і про воєнні часи для віртуальної  зустрічі під час культурного обміну дітей Південної Кореї та України.

powerukraine

Більше того, Ян Стародубець навчався дистанційно в рамках онлайн-програми Stony Brook School Gravitas в США, вдень паралельно навчаючись в українській школі.

Довідково:

Глобальна студентська премія Chegg.org — це нагорода в розмірі 100 000 доларів США, що присуджується винятковому студенту, який має вплив на життя своїх однолітків і на суспільство. Премію для студентів, яка є дочірньою нагородою Global Teacher Prize, було засновано для створення нової потужної платформи, що проливає світло на зусилля видатних студентів у всьому світі.

Читайте також: Столичні студенти збирають мільйон доларів на вертольоти для розвідки

Нагадаємо, торік студент-винахідник з КПІ виборов Всесвітню студентську премію у 100 тисяч доларів.

Великий Київ у Google News

підписатися