Рибалки у човні попали у крижаний полон на Київському водосховищі і ледь не загинули

16:55 04.01

Двоє горе-рибалок ледь не загинули на Київському водосховищі через власну необачність та елементарне нехтування правилами безпеки. Човен, на якому вони хотіли рибалити, буквально затиснуло кригою і розчавило. На щастя, рятувальники вчасно встигли на допомогу.

Рибалки у човні попали у крижаний полон на Київському водосховищі і ледь не загинули

Про це розповів у Facebook керівник Київського рибоохоронного патруля Володимир Мухін.

За його словами, надзвичайна ситуація сталась напередодні в гирлі річки Тетерів, на Київському водосховищі, поблизу села Страхолісся.

Двоє рибалок, жителів міста Коростень, на металевому моторному човні “Прогрес” вирішили порибалити на водосховищі, однак не врахували складні погодні умови та те, що через плюсову температуру, вітер та течію порвало кригу, яка великою масою затисла човен та фактично його розплющила.

Завдяки швидкому повідомленню про надзвичайну подію та оперативній реакції місцевих жителів села Страхолісся, трагедії вдалося уникнути, горе-рибалки були врятовані.

Володимир Мухін також нагадав, що з 30 листопада 2020 року на водних об’єктах Київської області закрито навігацію для маломірних (малих) суден. Крім того, забороняється лов риби протягом всього року на Київському водосховищі – перед гирлом р. Тетерів на ділянці, обмеженій з боку водосховища лінією, що йде від південної межі с. Страхолісся водною межею Дніпровсько-Тетерівського держлісомисливського господарства до північної межі с. Сухолуччя річкою Тетерів до с. Приборськ.

Нагадаємо, рятувальники закликають не виходити на неміцну кригу водойм через відсутність стійкої морозної погоди.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...