Випадковість чи саботаж? Волонтери скаржаться на затримки вантажів на митниці

Автор: Антоніна Лесич
21:31 12.03

«Цілий день ми витратили на те, щоб наша  митниця пропустила машину, яку ми купили в Польщі та вантаж, який завантажили наші партнери», – каже столична волонтерка Юлія Смірнова. І додає «Якщо ми такими темпами будемо доставляти все необхідне для оборони Києва, то це повна срака».

Випадковість чи саботаж? Волонтери скаржаться на затримки вантажів на митниці

Волонтери скаржаться, що деякі пункти пропуску затримують допомогу надзвичайно довго і доводиться залучати всі можливі зв’язки та докладати неймовірних зусиль, аби допомога нарешті перетнула кордон і заїхала в Україну. Причому, тягнуть час саме українські митники. І автівки, які за день могли б доїхати до Києва, добу, а то і більше змушені стояти у величезній черзі.  Оскільки, така ситуація спостерігається лише на деяких пунктах пропуску, тож деякі волонтери припускають, що причина затримок – у корумпованості окремих митників, або ж у свідомому саботажі.

Інші волонтери у коментарях до посту Юлії Смірнової підтверджують інформацію про затримки на деяких пунктах пропуску та пропонують зробити колективну петицію чи звернення до Державної прикордонної служби із вимогою спростити і прискорити проходження кордону для гуманітарних вантажів.

Читайте також: Брати Клички через німецьке телебачення зібрали для України и Києва тонни гуманітарної допомоги і 100 млн євро 

Нагадаємо, на Київщину прибули п’ять вагонів гуманітарної допомоги

Великий Київ у Google News

підписатися