Виняткова, єдина в світі за своїм форматом виставка гітар відкриється у Києві

Автор: Любава Лисичкіна
00:13 09.07

Унікальна колекція гітар тепер і у столиці. Понад 500 експонатів зібрано у цьому музеї. Серед них є і інструменти на яких грали відомі світові музиканти. Зараз музей працює у тестовому режимі.

Виняткова, єдина в світі за своїм форматом виставка гітар відкриється у Києві

Як повідомляють організатори, в експозиції зібрано понад 300 вінтажних і сучасних інструментів. Серед експонатів — гітари вітчизняного виробництва, які високо оцінені Елісом Купером, Ел Ді Меолою, Джоном Патітуччі, Томмі Еммануелем, Андрієм Макаревичем і багатьма іншими авторитетними музикантами світу.

Гості зможуть ознайомитися з історією створення перших електрогітар, дізнатися про культові світові гітарні бренди, зануритися в історію європейського гітаро будування, відкрити для себе багато цікавих фактів з історії становлення гітарної індустрії республік колишнього Радянського Союзу, а також, доторкнутися до сучасної історії вітчизняного виробництва електрогітар. Деякі експонати можна буде протестувати, зробити з ними фото на пам’ять, взяти участь в світловому музичному шоу, пройти майстер-клас гри на гітарі, відвідати ексклюзивні концерти і навіть виступити на одній сцені з музикантами зі світовими іменами.

Щоб зібрати усі ці імениті експонати в одній залі – власнику музею знадобилося 5 років. Експонати привозив з усього світу, купував за свої гроші.

Офіційне відкриття буде в кінці серпня.

До слова, на Київщині відкрилася виставка до століття художника Задорожного: його вітражі прикрашають станцію київського фунікулера.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...