“Вимушені благати про шанс на життя”. У Києві мітингуватимуть власники нічних клубів

18:39 27.08

У п’ятницю, 28 серпня, з 12:00 під Кабміном (вул. Грушевського, 12/2) пройде акція проти заборони діяльності сфери розваг та харчування.

“Вимушені благати про шанс на життя”. У Києві мітингуватимуть власники нічних клубів

Як повідомляють організатори, кожен заклад, роботу якого заборонено – це десятки робочих місць безпосередньо у ньому, та сотні робочих місць у суміжних галузях, що втрачають не тільки прибуток, але й поступово зневірюються у відновленні нормального життя у найближчому майбутньому.

“Тисячі ресторанів, клубів, барів та концертних майданчиків по всій країні вимушені благати уряд про шанс на життя. Ми з розумінням ставимося до ситуації, що склалася у світі. Але ми не розуміємо, чому саме розважальні заклади та заклади харчування потрапили під сувору заборону, і чому саме з 23:00 до 7:00”, – йдеться в повідомленні.

Організатори мітингу зазначають, що розважальні заклади та заклади харчування не є основними генераторами поширення захворювань.

“Завжди дотримувались і дотримуються санітарних вимог, адже це є невід’ємною частиною якісного сервісу та обслуговування, і тому мають право на життя не тільки вдень, але й вночі”, – додають власники закладів.

Читайте такожДе в Києві жити добре: ревізія мікрорайону на Виноградарі – репортаж

загрузка...

Додамо, що в цей же час, 28 серпня, о 12:00 представники туристичної галузі та івент-індустрії також влаштовують акцію протесту, аби висловити свою незгоду із рішенням Кабінету міністрів заборонити в’їзд в Україну для іноземців.

Про це повідомив у Facebook колишній  начальник Управління туризму та промоцій Київської міськадміністрації, експерт в області туризму Антон Тараненко.

“Тільки-но почали приймати туристичні групи. Почали запрошувати іноземних представників на фам-тури. Президент спростив проходження кордону для низки країн і через 2 тижні сам закриває країну на місяць. За 2 місяці жодного випадку підтвердження вірусу від іноземного туриста або зараження після контакту з туристом, що прибув”, — пише він.

Нагадаємо, Кабінет міністрів продовжив адаптивний карантин до 31 жовтня. Україну продовжать ділити на чотири зони за рівнем поширення коронавірусу. Водночас, уряд ввів кілька заборон – заборонив в’їзд іноземців та закрив нічні клуби.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...
більше новин