“Вимагаємо не зволікати”. Марина Порошенко по допомогу коронавірусним хворим

21:03 06.04

Використовувати відомчі лікарні для допомоги коронавірусним хворим закликає Марина Порошенко.

“Вимагаємо не зволікати”. Марина Порошенко по допомогу коронавірусним хворим

Про це йдеться на Facebook “Євросолідарності”. 

Зазначається, що медичні заклади столиці, які приймають коронавірусних хворих, заповнені на 80%. 

В окремих лікарнях ресурс ліжкомісць вичерпано повністю – констатує голова постійної голова постійної комісії Київради з питань охорони здоров’я та соціальної політики Марина Порошенко. Вона наголошує: зменшити навантаження на медичну систему Києва можна, якщо почати використовувати для лікування інфікованих відомчі лікарні.

Майже щодня у Києві понад тисяча нових хворих на коронавірус. За минулу добу госпіталізували 141 людину з ковідом. Ще майже пів тисячі потрапили до лікарень із підозрою на коронавірус та пневмоніями. Нам бракує ліжкомісць, адже хвороба не чекає, інфіковані потребують допомоги невідкладно»,

– підкреслює Марина Порошенко.

Вона наголосила, що “Євросолідарність” вимагає від уряду “не зволікати. Адже кожен день у боротьбі з пандемією – на вагу золота. Кожен день – це життя та здоров’я киян. МОЗ та Кабмін мають негайно перепрофілювати та протягом найближчих тижнів обладнати кисневими станціями, концентраторами, забезпечити засобами індивідуального захисту лікарів та необхідними для боротьби з коронавірусом ліками 12 відомчих лікарень”. 

Великий Київ у Google News

підписатися
    загрузка...