Вийшов трейлер української комедії “Коли ти вийдеш заміж?”

Автор: Любава Лисичкіна
22:21 28.05

Українські кінематографісти у співпраці з Хорватією, Словаччиною та Латвією створили нову авантюрну комедію “Коли ти вийдеш заміж?”Прем’єра тизера-трейлера комедії Коли ти вийдеш заміж? відбулась на Каннському кіноринку, який минулого тижня завершився в рамках 77-го Каннського кінофестивалю.

Вийшов трейлер української комедії “Коли ти вийдеш заміж?”
Світлодіодне освітлення

“Коли ти вийдеш заміж?” розповідає історію молодої дівчини, яка несподівано опиняється в центрі захопливої закордонної авантюри, пов’язаної з мистецтвом. Головна героїня –  Ксенія, мистецтвознавиця, яка добре розбирається в живописі, але зовсім не тямить у чоловіках. Зрада нареченого перед весіллям кидає її у вир розпачу та змушує втратити віру в кохання. Намагаючись розібратися зі своїми почуттями та зберегти кохання, вона проходить через низку веселих і напружених пригод.

Однак доля готує для Ксенії несподіваний поворот. Під час морської подорожі вона знаходить найдорожчу картину у світі – “Коли ти вийдеш заміж?” Поля Гогена. Ця знахідка стає початком захопливої пригоди, яка веде Ксенію до справжнього кохання.

Режисером фільму виступив Олексій Комаровський. У головних ролях знялися зірки українського кіно: Наталка Денисенко, Тарас Цимбалюк, Антоніна Хижняк та Павло Текучев. До акторського складу також долучилися представники Хорватії, Словаччини та Латвії, зокрема Домагой Янкович.

“Коли ти вийдеш заміж?” – це не просто комедія, це історія про віру в себе, про пошук справжнього кохання та про те, що ніколи не пізно змінити своє життя. Фільм обіцяє бути легким, веселим та сповненим неймовірних пригод.

Дата релізу комедії “Коли ти вийдеш заміж?” буде оголошена згодом.

 

Великий Київ у Google News

підписатися