Вихованець і тренер Київського палацу дітей та юнацтва стали чемпіонами Європи зі спортивної радіопеленгації

Автор: Галина Ворона
03:28 10.05.2023

Вихованець відділу STEM-освіти Київського палацу дітей та юнацтва та його тренер стали чемпіонами Європи зі спортивної радіопеленгації.

Світлодіодне освітлення

Про це повідомляє Департамент освіти і науки Києва.

Чемпіонат Європи зі спортивної радіопеленгації відбувся 5-7 травня у місті Замость (Польща).

Вихованець гуртка спортивна радіопеленгація відділу STEM-освіти Київського палацу дітей та юнацтва Женжера Роман став чемпіоном Європи на радіоорієнтуванні в особистому заліку у категорії Ч-14, та посів III місце на класичній дистанції 144МГц.

Йог тренер – керівник гуртка Братчук Сергій став чемпіоном Європи здобувши I місце на класичній дистанції на діапазоні 144МГц., та посів III місце на радіоорієнтуванні.

Нагадаємо, на чемпіонаті Європи з брейкінгу завойована перша в історії українська медаль.