Вихідний на Подолі за 200 грн – маршрут

12:31 02.07.2020

Як гарно погуляти Подолом, де попити смачного лимонаду і що цікавого подивитись? “Великий Київ” знає як – запрошуємо вас в пішу прогулянку улюбленими вулицями.

Вихідний на Подолі за 200 грн – маршрут
Світлодіодне освітлення

Отож, в вас є вільний день, Поділ і 200 гривень.

Пропонуємо вам почати зі станції метро “Поштова площа” та пішки прогулятись до галереї “Триптих арт”, що за адресою Десятинна, 13. Так, ви витратили перші гроші з 200 грн – 8 гривень на метро, в вас залишається 192 гривні.

Google-мапи запропонують вам короткий 10-хвилинний маршрут, але “Великий Київ” пропонує вам піти в обхід та помилуватись архітектурою, це займе приблизно 20-35 хвилин, в залежності від того, як ви звикли ходити. 

Зверніть увагу на “Компот” – якщо ви любите обідати на мальовничих терасах, то цей заклад – саме те, що треба. 

Читайте: Огляд тераси “Компоту” на Поштовій: ризикований ланч з видом на Дніпро

Ви проходитимете повз дім-музей Булгакова, що знаходиться за адресою Андріївський узвіз, 13А. Зверніть на нього увагу, навіть якщо не заходити всередину, він все одно дуже гарний. 

Читайте також: День народження Булгакова: життя в будинку №13

Десь приблизно біля будинку Булгакова, якщо ви будете гуляти у спеку, вам захочеться пити – по ліву руку від вас буде цілодобовий продуктовий магазин різними “насущними” продуктами.

0,5 мінеральної води “Borjomi” в бляшанці там коштує 23 гривні – у вас залишається 169 грн. Радимо справедливо оцінювати свою спрагу – до галереї вже зовсім близько, тож, скоріш за все, повністю воду випити ви не встигнете. Не повторяйте помилок авторки, що в екстреному режимі допивала воду при вході в галерею і потім ще як неприкаяна шукала смітник. 

Просто біля галереї встановлений пам’ятник (чи то радше пам’ятничок) носу Миколи Гоголя. Подейкують, що письменник вмів дотягуватись до носа нижньою губою, чим дуже смішив усіх своїх знайомих. 

Вхід в галерею безкоштовний. 1 липня там відкрилась виставка художника Олександра Левіча “Mercy Street”. Там всього одна зала з картинами, + інсталяції на підвіконнях. 

Картини цікаві та загадкові, однозначно варті того, аби їх розглядати.

Вони містичні, атмосферно це нагадує, коли ви вже лягли спати і от одяг на кріслі починає нагадувати силует загадкового чудовиська, що от-от вас поглине. 

Виставку можна уважно розглянути за 10-15 хвилин і йти далі. 

15 хвилин ходу звідти – галерея The Naked Room, вхід туди безкоштовний.

По дорозі звертайте увагу на графіті – велика кількість з них аполітичні, що велика рідкість для Києва, до того ж, вони яскраві. Можна уявити, що ви Берліні. 

Галерея The Naked Room на Рейтарській – дуже красива. Зараз там відкрилась виставка Антона Саєнко “Марево”. Вона уособлює собою те сучасне мистецтво, про яке прийнято жартувати – експозиція складається з чорних квадратів та прямокутників різного розміру. 

Ну, звісно, можна трактувати це, і трактувати по-різному, але… Для чого? Не витрачайте час, чимхутчіш ідіть звідти з надією, що колись The Naked Room прийматиме цікавішу виставку. 

Читайте також: Ці картини про секс, тіло і місто намальовані про вас. Репортаж з виставки, яку треба бачити

Приблизно тут ви можете захотіти пити знову.

Неподалік, за адресою вул. Рейтарська 8/16 стоїть ятка з вуличною їжею KAZKA – там можна попоїсти круасанів з різноманітними начинками, попити лимонаду або кави.

Освіжаючий лимонад двох смаків – маракуя або ананас – обійдеться вам в 45 гривень, в вас залишається 124 гривні. Тут дуже привітний персонал і якщо в вас розрядився телефон, то за навності вашого зарядного можна скористатись їх розеткою, щоб він підзарядився, поки ви смакуєте освіжаючим напоєм. 

Нет описания фото.

Позаду ятки – п’ятиповерхова будівля, схожа на гуртожиток. Там є лавочки, на них можна посидіти. Крім того, є ще бочки, розмальовані в різні кольори – навколо них можна постояти з друзями. Або самому.

Освіжившись лимонадиком, можна відправлятись далі в дорогу. Ми пропонуємо наступною точкою Колесо Огляду.

Дорога пішки займе до 30 хвилин, ми пропонуємо іти так само через Андріївський. 

Колесо огляду для дорослих або дуже високих дітей коштує 100 гривень, для дітей або дуже низьких дорослих – 50 гривень.

Уявімо, що ви дорослий середнього дорослого зросту – ви платите 100 гривень, в вас залишається 24 гривні  – завбачливо відкладіть 8 на поїздку на метро.

Так, вільних залишається 16 гривень. За них можна купити хрумкий багет в “Сільпо”, якщо ви зголодніли, адже зовсім не обов’язково обідати навпроти Офісу президента за всі гроші світу? 

 

Працівники Колеса Огляду дотримуються карантинних заходів, носять маски та засудливо дивляться на вас, якщо ви її не маєте або приспустили на підборіддя, або було чим дихати. 

І засудливо дивляться навіть тоді, коли ви, наодинці з собою в цій корзинці без маски. Кого там в біса можна заразити? 

Подорож на цьому атракціоні триває 7 хвилин, але здається, що вона триває вічність. Якщо ви любите динамічні розваги, то вам не сюди. 

Останній пункт нашого подільського маршруту – Центр Української культури та мистецтв за адресою вул. Хорива, 19-В. Дійти туди можна за 5-6 хвилин. 

У Центрі Української культури та мистецтва 1 липня відкрилась виставка фотографій дикої природи. Фото – переможці конкурсу Спілки фотографів природи Угорщини NaturArt-2018.

Тут вам захочеться залишитись надовго та роздивитися всі фото – вони чудові! Тут є і мрійливі пейзажі зоряного неба Сибіру, і неймовірні фото полювань хижахів. 2 та 3 липня виставка розшириться та займатиме цілих три поверхи! 

Відводьте собі на цю виставку щонайменше 15-20 хвилин, вона неймовірна. 

Станція метро “Контрактова площа” знаходиться одразу ліворуч від Центру – беріть ваші приготовані 8 гривень і гайда додому відпочивати від цієї цікавої подільської прогулянки.

Читайте також: Афіша на вихідні – 3-5 черня – мистецтво, песики і таємниці старого Києва

Великий Київ у Google News

підписатися