Вихід з “червоної” зони, очищення Майдану від стихійної торгівлі, поява віртуальної транспортної картки – найрезонансніші новини дня

Автор: Любава Лисичкіна
21:45 03.12.2021

Чи не головною та найочікуванішою новиною за сьогодні стала інформація про ймовірність виходу столиці з “червоної” зони. Крім цього стало відомо про те, що на Майдані наводитимуть лад із торгівцями та ятками, а міський цифровий застосунок отримає функцію віртуального проїзного.

Вихід з “червоної” зони, очищення Майдану від стихійної торгівлі, поява віртуальної транспортної картки – найрезонансніші новини дня

Найближчим часом Київ вийде з “червоної” зони епідеміологічної небезпеки

Про це 3 грудня повідомив голова Держпродспоживслужби столиці Олег Рубан.

За його словами є вже подання Міністерства охорони здоров’я до державної комісії ТЕБ та Надзвичайних ситуацій. У разі ухвалення рішення комісією Київ найближчим часом перейде до “жовтої” зони.

На Майдані візьмуться за наведення ладу із стихійною торгівлею

Кияни почали частіше скаржитись на стихійних торговців на Майдані Незалежності. Тож столична влада обіцяла наступного тижня перевірити усіх торговців і видворити тих, хто торгує незаконно.

Наступного тижня заплановано:

  • перевірити всі тимчасові споруди з документами. Якщо площа буде перевищувати – має бути заміна конструкцій та приведення у відповідність до документів. Або ж буде розглянуто питання щодо анулювання дозвільних документів.
  • активізувати щоденну роботу з Нацполіцією, Муніципальною вартою Києва та балансоутримувачем (Комунальна корпорація “Київавтодор”).

У Києві з’явиться віртуальна транспортна картка

У міському застосунку «Київ Цифровий» з᾽явиться віртуальна транспортна картка. Можливість додати віртуальну транспортну картку у застосунок з’явиться на початку наступного року. 

Таким чином,  більше не буде потреби носити із собою пластикову картку.

Великий Київ у Google News

підписатися