Вигребли! Українські веслувальниці здобули історичні медалі на чемпіонаті Європи – вражаючі фото

21:24 06.06.2021

Срібло на чемпіонаті Європи у спринті завоювала каноїстка Людмила Лузан. Це вже її четверта медаль на цих змаганнях. Досі цього не вдавалося зробити нікому в історії українського веслування.

Про це повідомляє Федерація каное України.

Лузан здобула срібну медаль на дистанції 200 метрів на каное-одиночці та бронзу — у парі з Анастасією Четверіковою на каное-двійці на дистанції 200 метрів.

Напередодні, 5 червня, спортсменки вибороли золото у жіночому каное в олімпійському виді (500 метрів), а 4 червня Лузан вперше стала чемпіонкою Європи, вигравши золото на дистанції 500 метрів.