Вифлеємський вогонь миру вирушить на станцію “Академік Вернадський”

Автор: Любава Лисичкіна
21:19 29.12.2021

Цей вогонь був привезений з Вифлеєма до Австрії, а звідти – до Польщі. Саме в польському Кракові його передали українським скаутам. Українські полярники запалять отриману свічку в Каплиці святого Володимира, розташованій на “Вернадському”.

Вифлеємський вогонь миру вирушить на станцію “Академік Вернадський” Фото: Facebook Національний антарктичний науковий центр
Як зазначається, на вогонь миру чекає довгий шлях до Антарктиди: його доставить туди 27-ма експедиція навесні наступного року.  
 
Запалену свічку отримав керівник майбутньої 27-ї УАЕ Юрій Отруба від учнів столичної школи 207 – представників скаутського формування “Епіцентр” Національної організації скаутів України.
 “Дуже приємно отримати для українських експедицій цей символічний вогник миру і світла. На Різдво навіть в далекій Антарктиці він зігріватиме наші серця та єднатиме з рідними, близькими та загалом усім світом. Адже на цілий рік станція “Академік Вернадський” стає для нас другою домівкою, і мати такий незримий духовний зв’язок надзвичайно важливо для кожного зимівника”, – зазначив Юрій Отруба.
 
Вчені подякували   скаутам за такий чудовий подарунок до свят і побажали всім українцям щоб  мільйони вогників миру зігрівали кожного, де б хто не був.
 
Нагадаємо, тиждень тому скаути принесли Вифлеємський вогонь в Офіс президента (ФОТО). Також, пластуни принесли Вифлеємський вогонь у Київраду.
 

Великий Київ у Google News

підписатися