Вибух на платформі метро та заручники: в Києві нейтралізували групу «терористів» (ФОТО, ВІДЕО)

Автор: Марія Супрун
11:25 28.05.2021

У столиці Служба безпеки України провела планові антитерористичні навчання. За легендою, умовні терористи здійснили вибух на платформі станції метрополітену і захопили «заручників» у вагоні метро. Тренування відбулись в умовах, що максимально наближені до реальних.

Вибух на платформі метро та заручники: в Києві нейтралізували групу «терористів» (ФОТО, ВІДЕО)

Як повідомляє КМДА, у тренуваннях брали участь підрозділи СБУ, Нацполіції, Нацгвардії, ДСНС та органів державної влади, Товариства Червоного Хреста України (фото, відео Новини.Live).

Спочатку залучені до навчань сили ДСНС та Київської аварійно-рятувальної служби провели ліквідацію пожежі та евакуювали постраждалих від вибуху.

Потім працівники КНП «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» КМДА і Товариства Червоного Хреста України здійснили сепарацію постраждалих різних форм тяжкості, надали їм екстрену медичну допомогу.

Під час силової фази тренувань спецпризначенці Центру спеціальних операцій «Альфа» СБУ звільнили «заручників» із вагона метро і затримали «терористів».

«Основна мета навчань – вдосконалення навичок переговорного процесу, затримання злочинців, ліквідація наслідків надзвичайної ситуації та евакуація постраждалих в екстремальних умовах. Усі суб’єкти боротьби з тероризмом впоралися із поставленими їм завданнями під час проведення антитерористичної операції на об’єкті єдиної транспортної системи», – резюмував полковник Євгеній Айдемський.

Читайте також: Подорожчання проїзду у метро неминуче. До чого готуватись пасажирам

Великий Київ у Google News

підписатися