Ви здивуєтесь. Незвичний “Друг” рятує життя горилі Тоні у київському зоопарку

Автор: Марія Супрун
15:08 16.02

Життя легенди Київського зоопарку – єдиної в Україні горили Тоні, який захворів минулого тижня, допомагає врятувати звичайний півень.

Ви здивуєтесь. Незвичний “Друг” рятує життя горилі Тоні у київському зоопарку

Кіпери зоопарку кажуть, що тварині вже краще, але за здоров’ям тварини продовжують стежити. У зоопарку впевнені, що самопочуття Тоні покращилося після того, як до нього у вольєр підселили півня, пише Сьогодні.

У горили були проблеми з випорожненням, і найімовірніше, саме сусідство з птахом, допомогло Тоні вперше за більш ніж два тижні сходити в туалет. Горили дуже ревниво ставляться до особистого простору, а нежданий сусід змусив Тоні побігати по вольєру.

Півень продовжує бути сусідом горили. Його ми прозвали Другом, оскільки він дійсно по-дружньому допомагає своєму сусідові бути рухливим. Плануємо запустити в вольєр ще парочку птахів для того, щоб Тоні не засиджувався і рухався“, – розповіли у зоопарку.

До речі, з півником все нормально. Він уже нахабно займає місце горили на тирсі біля телевізора, хоча саме за це вже не один раз був гнаний.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у київському зоопарку захворів відомий всім мешканцям столиці 46-річний самець горили на ім’я Тоні. Тварина майже не гуляла вольєром і відмовлялася від їжі. Згодом йому стало краще.

Через поважний вік, про нього піклуються з максимальною увагою – кілька років тому для горили повністю перебудували вольєр, а режим його харчування сформований відповідно до рекомендацій міжнародних фахівців.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...