Вторгнення РФ: оперативна інформація станом на вечір 9 березня

Автор: Марія Супрун
21:56 09.03

Угруповання сил оборони продовжує вести оборонну операцію у межах Південної, Східної та Північної операційних зон.

Вторгнення РФ: оперативна інформація станом на вечір 9 березня

Генштаб оприлюднив оперативну інформацію станом на вечір 9 березня.

Так, на Сході захисники України стримують противника одразу у трьох операційних районах – Донецькому, Слобожанському та Таврійському.

На Північно-західному напрямку частиною угруповань зі складу сил оборони здійснюється прикриття державного кордону з Республікою Білорусь. Триває ведення оборонної операції у Поліському та Волинському операційних районах.

В районі населених пунктів Бородянка та Макарів під час наступальних дій підрозділів ЗС України противник поніс значні втрати.

Місто Чернігів тримає стійку оборону.

Угруповання сил оборони міста Києва утримує визначені рубежі.

Російські воєнні злочинці нанесли ракетно-бомбові удари по пологовому будинку та дитячій лікарні міста Маріуполя. Ворог завдає численних жертв мирним жителям та руйнує цивільну інфраструктуру.

Російські окупанти деморалізовані, психологічний стан військовослужбовців ЗС РФ стрімко погіршується.

Водночас, підрозділи інформаційної боротьби ЗС РФ готують психологічні акції щодо підриву довіри до представників української державної влади на місцях. За наявною інформацією, у ЗС Республіки Білорусь 8 березня 2022 року було проведено внутрішнє анонімне опитування щодо їх готовності взяти участь у бойових діях на боці ЗС РФ.

Також стало відомо, що бійці ЗСУ витіснили окупантів з міста Дергачі на Харківщині. Про це повідомив керівник регіону Олег Синєгубов.

“Там уже тривалий час тривають активні бої. Російський окупант намагався оточити місто. Але наші військові відбили супротивника і перейшли у контрнаступ. Серед втрат техніки ворога – два танки та два броньовані автомобілі. Наші військові втрати не зазнали”, – розповів чиновник.

А на Сумщині воїни територіальної оборони ЗСУ розбили близько двох десятків одиниць техніки російських окупантів. Вони намагалися зайти в один з населених пунктів. Чергові трофеї поповнили арсенал Збройних Сил – 3 бронетранспортери, декілька САУ «Гвоздика», пара вантажівок та міномет.

Коротко. Війна. День 14. Відеодайджест:

Великий Київ у Google News

підписатися