Втекла від “руського міра” з Донбасу, а він наздогнав у Бучі. Жінка розповіла, як окупанти розстріляли сина

Автор: Галина Ворона
13:46 08.04.2022

Нелюдські злочини російських окупантів в Україні вражають жорстокістю і холодять кров в жилах. Про один із них розповіла мешканка Бучі. У передмісті Києва жінка оселилась у 2014 році разом з сином-підлітком, після того як виїхала з Донеччини, рятуючись від “руського міра”. Але він наздогнав її у цьому мирному містечку.

Втекла від “руського міра” з Донбасу, а він наздогнав у Бучі. Жінка розповіла, як окупанти розстріляли сина
Світлодіодне освітлення

Запис, на якому жінка ділиться своєю трагедію, з’явився у соцмережах.

За її словами, коли окупанти заїхали до Бучі, син був у Києві. Він зателефонував і сказав, що приїде забере її. 

“Я його прошу: синок, побудь у Києві, тому що йдуть вуличні бої, я вже бачила цих нелюдів”, – ледве стримуючись і постійно схлипуючи, каже жінка.

Син заспокоїв її, що не приїде.

“Почім я чую, що стріляють. Я ж знаю, що його немає. Закінчили стріляти, а я його набираю-набираю-набираю… Тут телефон включився, я кричу: синочок, синочок, а мені відповідає сусід – навпроти нього машину розстріляли. Він каже: немає синочка”, – плачучи, згадує жінка.

Вона побігла туди і побачила той жах. Снайпер поцілив її сину у лоб… Обмивав і одягав його батько, поховати допомагали сусіди, навпроти яких хлопець загинув.

Зі слів жінки випливає, що разом з її сином загинули ще дві людини, але не зрозуміло хто вони, можливо його сім’я.

Я зараз у страшному горі, у дикому горі. Це неможливо. Я прийду трохи в себе. Де завгодно я готова писати, говорити, тому що ну як так. Я взагалі з Донецька. В 2014 змушена була виїхати, щоб зберегти життя сина, якому тоді було 14 років. Приїхала, і він тут загинув. Як так”, – додає вона.

Читайте також: “Дружину і внучку на моїх очах розірвало. Я потім в пакет їх збирав і в квітнику похоронив, щоб собаки не рознесли”. Розповідь чоловіка, що вижив в Ірпені

Нагадаємо, мешканка Бородянки розповіла, що місцеві мешканці чули десятки нелюдських голосів з-під завалів, але окупанти не дозволили надати допомогу нікому.

Великий Київ у Google News

підписатися