Встигніть підтримати: сьогодні останній день голосування за проєкти Громадського бюджету-2022

Автор: Марія Супрун
10:15 15.09

15 вересня – останній день голосування за проєкти Громадського бюджету 2022 року.

Встигніть підтримати: сьогодні останній день голосування за проєкти Громадського бюджету-2022

Про це нагадав на своїй сторінці в Facebook перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«15 вересня, у Міжнародний день Демократії, завершується голосування за проєкти Громадського бюджету-2022. Тож сьогодні останній день, коли ви можете долучитися до голосування. Ваш голос може стати вирішальним для того, аби зробити свій двір, район і місто загалом кращими. Саме від вас залежить, які проєкти будуть реалізовані наступного року. На сьогодні вже більше 258 тисяч киян долучилися до участі у розподілі 200 млн грн бюджету міста на 2022 рік. Активні містяни віддали більше 673 тис голосів за актуальні для себе проєкти», – написав Поворозник.

До голосування дійшли 969 районних та загальноміських проєктів, розподілених в 10 тематиках. Цього року діє нове правило: можна віддати по одному голосу в кожній з 10 тематик. 

Голосувати за проєкти можна на сайті ГБ або через застосунок “Київ Цифровий”. Громадяни, які не мають смартфонів та комп’ютерів, мають можливість електронно проголосувати за проєкти громадського бюджету в куточках самообслуговування ЦНАП усіх районів Києва. За необхідності адміністратори ЦНАП нададуть консультації щодо користування електронною системою.

Також за проекти ГБ можна проголосувати в терміналах Приватбанку – відеоінструкція.

Як повідомлялося, голосування за проекти ГБ-2022 стартувало 17 вересня – як і хто може підтримати.

Нагадаємо, раніше було опубліковано календарний план Громадського бюджету-2022.

Великий Київ у Google News

підписатися