Вступ-2021: з якими мінімальними балами прийматимуть на бюджет

Автор: Галина Ворона
15:57 23.06.2021

Міністерством освіти визначило мінімальні прохідні конкурсні бали, з якими вступники можуть розраховувати на вступ до вишів на бюджетну форму навчання. Тож кожен, хто подолав ЗНО, вже зараз може можливість оцінити власні шанси участі у конкурсному відборі до вишів.

Вступ-2021: з якими мінімальними балами прийматимуть на бюджет

Про це пише Osvita.ua.

Зокрема, у 2021 році вступникам, які претендуватимуть на навчання для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань) на основі повної середньої освіти за кошти державного бюджету, необхідно мати конкурсний бал не менше 125. В іншому випадку абітурієнт не буде допущений до конкурсного відбору.

Окрім того, мінімальні бали для вступу на медичні спеціальності – “Стоматологія“, “Медицина“, “Педіатрія” з другого та третього конкурсних предметів мають бути не менше ніж 150 балів. Виняток складатимуть вступники, які матимуть конкурсний бал більше ніж 175 балів.

Конкурсний бал для вступу на основі повної загальної середньої освіти за спеціальністю “Фармація, промислова фармація” не може бути меншим ніж 130 балів.

Водночас конкурсний бал для вступу на спеціальності галузі знань “Право“, “Публічне управління та адміністрування” та “Міжнародні відносини” має бути не меншим за 140 балів.

Окрім цього, у 2021 році залишається скорочений обсяг державного замовлення на юридичні спеціальності. Зокрема, прийом вступників за державним або регіональним замовленням для здобуття ступеня молодшого бакалавра за всіма формами здобуття освіти, а також для здобуття ступенів бакалавра, магістра за заочної формою здобуття освіти за спеціальностями “Право”, та “Міжнародне право” в 2021 році проводитися не буде.

До слова, цьогоріч ЗНО з математики провалила майже третина учасників

Читайте також: ЗНО закінчилось, а що далі? Розклад вступної кампанії

Нагадаємо, кожен п’ятий випускник в Україні збирається вступати до іноземного вишу – дослідження.

Великий Київ у Google News

підписатися