Встановити у Києві пам’ятник Степану Бандері – петиція

08:59 13.08.2020

Кияни не відмовляються від ідеї створити у столиці пам’ятник Степану Бандері, що вважається символом українського спротиву і провідником української нації.

Встановити у Києві пам’ятник Степану Бандері – петиція

Про це йде мова у петиції №10011, що зареєстрована на сайті Київради.

Її автор Станіслав Лагуцький зазначає, що Степан Бандера до цього часу надихає українців на боротьбу з ворогами.

На його думку, Степан Бандера належить до найбільш видатних особистостей в історії України і заслужив на пам’ятник у столиці.

Підтримуйте петицію вірні сини України бандерівці Слава Україні – Героям Слава”, – закликав автор петиції.

Наразі це звернення зібрало 87 підписів. Для розгляду на засіданні Київради петиція повинна набрати 10 тисяч голосів за 87 днів, що залишились до кінця збору підписів.

 Довідка. Степан Бандера очолював Організацію українських націоналістів (революційну) і зарубіжні частини ОУН в 1946 -1959 роках. 30 червня 1941 ОУН (б) проголосила Акт відновлення Української Держави. А 5 липня Бандера потрапив в Кракові під домашній арешт через відмову відкликати цей документ.

Надалі був в’язнем в’язниці в Берліні, звідти потрапив до концтабору “Заксенхаузен”, де провів в одиночній камері чотири роки. Агент КДБ вбив Степана Бандеру в Мюнхені в 1959 році. 

Читайте такожДе в Києві жити добре: ревізія мікрорайону на Виноградарі – репортаж

Нагадаємо, 1 січня, у день народження Степана Бандери, у столиці щорічно проходить факельна хода. Окрім цього, на честь Степана Бандери назвали проспект.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...