Встановити шлагбаум під ключ просто з командою хороших майстрів – Лінія Комфорту

14:45 27.11.2020

«Лінія комфорту» займається встановленням шлагбаумів під ключ у Києві та області, також доставляємо шлагбауми до інших міст по всій Україні. Працюємо понад 10 років на українському ринку, і за цей час встановили вироби з металоконструкцій близько 10 тисячам клієнтів. Кожен відгук від задоволеного клієнта, як найвища цінність  в нашій роботі.

Встановити шлагбаум під ключ просто з командою хороших майстрів – Лінія Комфорту

Як вибрати шлагбаум для якісного користування?

Шлагбаум – це конструкція, яка складається з тумби, в неї схований механізм, рейки або стріли, яка перекриває проїзд автотранспортних засобів, додаткових комплектуючих та опори для рейки. Може закривати проїзд до 6 м одною рейкою, або до 12 метрів, якщо встановити 2 синхронні шлагбауми.

Досвід наших клієнтів говорить, що найкраще себе показали шлагбауми популярні і оптимальні по ціні:

«Comunello» – шлагбауми італійського виробництва. Мають хорошу комплектацію: тумба, рейка, вмонтована світлодіодна підсвітка з вибором режиму роботи та механізм розблокування ключем. Кількість можливих абонентів – 120.

«An-motors» – шлагбауми фабричного китайського виробництва. Стандартна комплектація включає в себе: тумба з приводом, два пульти управління, рейка алюмінієва, демпфер для рейки, заглушка, опора стаціонарна. Кількість можливих користувачів – 256.

Обидва види ідеально працюють в умовах вуличної роботи на автостоянках, під’їздах до житлових будинків, торгових, бізнес та інших установ, так само добре працюють в умовах підземних паркінгів. Єдиний момент – врахуйте висоту підняття рейки всередині приміщення та можливість підключення до мережі 220 В.

За бажанням шлагбаум можна доукомплектувати жалюзі, які попереджують рух під рейкою, підсвіткою, додатковими світловідбивачами, сигналом приближення та сигналізацією.

Шлагбаум – це сучасний, ергономічний дизайн, надійна робота, стійкий до пошкоджень корпус, плавний рух, безпечна конструкція і добре видимий горизонт.

Залиште замовлення в компанії «Лінія комфорту» і отримайте свій шлагбаум за найкоротший термін, оскільки ми піклуємося про наявність шлагбаумів на складі для наших клієнтів.

На всі автоматичні шлагбауми ми даруємо гарантію 1 рік.

Увага! Ви також маєте можливість зекономити кошти на встановленні шлагбауму, оскільки майстри компанії відзняли для вас детальну інструкцію з встановлення та програмування шлагбауму.

Ви будете задоволені результатом.

 

Великий Київ у Google News

підписатися