Всі.Свої проведуть мультикатегорійний «Маркет сенсів»: переосмислення спадщини та унікальна естетика

Автор: Любава Лисичкіна
23:44 15.02

Локальні виробники представлять одяг з натуральних тканин, світшоти, сукні та футболки з етномотивами, прикраси. А також буде окремий поверх гастрономії.

Всі.Свої проведуть мультикатегорійний «Маркет сенсів»: переосмислення спадщини  та унікальна естетика
Світлодіодне освітлення

Організатор –  Всі. Свої.

Вишиті, ткані та вручну створені тканини, силянки та гердани, лускавки та коралі, вироби з дерева та кераміки здавна наповнювали скрині українців та допомагали їм передавати свій генетичний код наступним поколінням. Та більшість цих речей були втрачені через розкуркулення, Голодомор, радянські репресії та русифікацію.
 
Сьогодні українські бренди відшуковують та переосмислюють цю спадщину, аби створювати нові українські сенси, говорять організатори маркету.  Адже у цих речах — родинна пам’ять, ідентичність, унікальна естетика нашої прадавньої культури. У цих речах — утвердження українськості та відображення сьогодення, коли ми нарешті повертаємось до свого.
 
2 та 3 березня на Десятинній, 12 пройде мультикатегорійний «Маркет сенсів», де будуть зібрані ці речі. Локальні виробники представлять одяг з натуральних тканин, світшоти, сукні та футболки з етномотивами, традиційні українські прикраси, вироби з дерева, глини та кераміки. А також буде окремий поверх гастрономії.
 
“Саме тут ви зможете насолодитися багатством виробів українських майстрів та віднайти нові українські сенси. Купуйте своє та передавайте його у спадок!”, – запрошують організатори.
 
До слова, в оранжереї ботанічного саду ім.Гришка розквітли 15 сортів камелії та 30 сортів азалії: як побачити цю красу.

Великий Київ у Google News

підписатися