Всі рейси з аеропорту “Київ” скасовано. Причина – рішення Кабміну

09:16 16.06.2020

Міжнародний аеропорт “Київ” повідомив про скасування усіх регулярних міжнародних пасажирських авіарейсів у зв’язку з продовженням карантину в Києві. Наразі скасування діє до 3:00 17 червня.

Всі рейси з аеропорту “Київ” скасовано. Причина – рішення Кабміну

Відповідна заява опублікована на сторінці аеропорту у Facebook

“Міжнародний аеропорт “Київ” не обслуговує регулярні міжнародні пасажирські рейси до 03:00 за місцевим часом 17.06.2020 у зв’язку з продовженням дії карантину COVID-19 у місті Києві, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України  № 392 від 20.05.2020 року”, – йдеться в повідомленні.

Пасажирам рекомендують стежити за розкладом рейсів і уточнювати інформацію у представників авіакомпаній. 

Як пише Європейська правда, наразі невідомо, чи не відбудеться наступного відтермінування після 17 червня. Урядова постанова 392, на яку посилається аеропорт, не дозволяє містам з високим рівнем зараження, у тому числі Києву, запускати міжнародне авіасполучення до 22 червня.

Зауважимо, пізно ввечері у понеділок міжнародні рейси з ранкового блоку були позначені у графіку як такі, що виконаються. Мова про рейси до Біллунда, Афін і Берліна (виконує Wizz Air) та Мінська (Виконує Belavia). Нині усі міжнародні авіарейси, заплановані на вівторок 16 червня, у графіку польотів на сайті аеропорту позначені як скасовані. 

У соціальних мережах, у тому числі на сторінці аеропорту, багато обурених відгуків пасажирів, які отримали повідомлення про скасування ранкових рейсів лише близько першої ночі.

Нагадаємо, з 15 червня в Україні відновили міжнародні авіарейси. Зокрема, аеропорт “Бориспіль” також вже опублікував нові правила обслуговування пасажирів. В аеропорту в планах 15 регулярних рейсів. Втім, чи будуть вони виконуватись – не відомо. Компанії, що почали продаж квитків, не бачать великого попиту.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...