“Всі місця в списках продані”: Галушко заявив про вихід із партії “Слуга народу”

12:35 27.09

Народний депутат від фракції “Слуга народу” Микола Галушко оголосив про вихід із партії на знак протесту проти розподілу місць у списках політсили перед місцевими виборами в Київській області. За його словами, всі місця в списку “Слуги народу” в його окрузі продані, а заяви про боротьбу з корупціонерами і старими елітами залишилися тільки словами.

“Всі місця в списках продані”: Галушко заявив про вихід із партії “Слуга народу”

Про це Галушко повідомив під час свого звернення у Facebook.

“Володимире Олександровичу, в 2019 році я разом з вами йшов на вибори. Після обрання вас президентом я йшов разом з вами на вибори до Верховної Ради. Весь цей шлях пройшла зі мною команда однодумців, яка працювала за ідею, за зміну ставлення влади до людей. Минуло майже два роки, але, на жаль, нічого не змінилося”, – зазначив Галушко, звертаючись до президента Зеленського.

Також нардеп розповів про розподіл районів “виключно з політичним підходом”. Він не навів конкретних прикладів «продажу» місць у списках, зауваживши, що досить їх переглянути, щоб усе зрозуміти.

“Зараз на місцевих виборах всі місця в списках від партії “Слуга народу” були продані. І заклик йти на вибори боротися з корупціонерами і старими елітами, на жаль, просто слова. Для цього достатньо відкрити список кандидатів від партії” Слуга народу “в моєму окрузі. В таких політичних виборах ні я, ні моя команда брати участь не буде. Тому я, Галушко Микола, офіційно заявляю про вихід з партії “Слуга народу”, – підсумував Галушко.

На заяву Галушко,  що всі місця в списку «Слуги Народу» на окрузі № 97 у Київській області нібито були продані, вже відреагували у політсилі. Кажуть, що почали перевірку.

“Це дуже серйозні звинувачення, оскільки «договорняки» та торгівля місцями у списках суперечать моральним принципам нашої команди. Тому служба безпеки партії вже почала відповідні перевірки. Ми також перевіряємо факти, які навів керівник Київської обласної організації партії «Слуга Народу» Олександр Дубінський. За його даними, пан Галушко зустрічався з політичними опонентами «Слуги Народу» на окрузі № 97 і, ймовірно, мав намір включити їхніх людей до списку на місцеві вибори”, – зазначили у “Слузі народу”.

Нагадаємо, рейтинг “Слуги народу” продовжує стрімко падати.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...