Всі діти мають отримувати радість від дитинства! У Київраді хочуть нові вимоги до дитмайданчиків, включно з інклюзивними елементами

Автор: Любава Лисичкіна
20:50 20.10

Безпечне покриття та встановлення інклюзивних елементів: депутати від “Європейської Солідарності” Володимир Прокопів та Людмила Ковалевcька ініціювали нові вимоги до дитячих майданчиків столиці.

Всі діти мають отримувати радість від дитинства! У Київраді хочуть нові вимоги до дитмайданчиків, включно з інклюзивними елементами
Як зазначається,  Володимир Прокопів та Людмила Ковалевська запропонували внести зміни до регуляторних актів, які дозволять встановити нові вимоги до якості елементів, сертифікації використовуваних матеріалів та облаштування безпечного покриття. Окрім того, кожен дитячий майданчик буде обладнаний інклюзивним елементом.
 
Щороку в Києві встановлюють близько сотні нових дитячих майданчиків. Та далеко не всі вони відповідають стандартам безпеки, зручності, якості, тощо. І ще менше майданчиків відповідають вимогам інклюзивних програм.
 
Пропозиції  депутатів включені до проєкту рішення комісії з питань регуляторної політики. Його розглянуть в сесійній залі вже цього четверга, 21 жовтня 2021.
 
“Дитячі майданчики, які встановлює місто мають бути стандартизованими. І стандарт має бути наступним: якість, комфорт, безпека, функціональність, термін придатності – все має бути на найвищому рівні. І обов‘язково мають бути інклюзивні елементи. Давайте нарешті дозволимо всім діткам отримувати радість від дитинства!” – вважає Людмила Ковалевська.
 
До слова, Київрада 21 жовтня збереться на чергове засідання – що вирішуватимуть.

Великий Київ у Google News

підписатися