Вселенський патріарх разом з Епіфанієм відслужив літурургію Софії Київській (ВІДЕО)

Автор: Тетяна Сененко
13:45 22.08

Вселенський патріарх Варфоломій разом з предстоятелем Православної церкви України відслужили літургію на території заповідника Софії Київської.

Вселенський патріарх разом з Епіфанієм відслужив літурургію Софії Київській (ВІДЕО)

Літургія тривала близько 3 годин. Для її проведення на території Софії спорудили невелику сцену, на якій стояли Варфоломій з Епіфанієм та близько 50 священнослужителів. Усі були без масок.

Натомість серед звичайних прихожан, які прийшли послухати літургію, були чимало людей у масках.

Серед гостей також були мер Львова Андрій Садовий та п’ятий президент Петро Порошенко. Разом з дружиною Мариною Порошенко, нині депутаткою Київської міської ради від “Європейської солідарності”, вони стояли біля сцени.

По завершенню літургії до родини Порошенків вишикувалась черга зі священиків та прихожан, які хотіли зробити з ними селфі.

У завершальній промові Епіфаній подякував Вселенському патріарху за надання томосу для ПЦУ та Порошенку за його сприяння.

До слова, п’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко вчора взяв участь у богослужінні у церкві Святого Андрія Первозваного, яке очолив Вселенський Патріарх Варфоломій.

Нагадаємо, в Україну прибув Вселенський Патріарх Варфоломій. Делегація Вселенського Патріархату візьме участь в урочистостях до 30-ї річниці відновлення нашої Незалежності. Сьогодні він вшанував українських військових та жертв Голодомору (ФОТО).

 

Великий Київ у Google News

підписатися