Все що робимо – заради наших дітей. Як відомі політики та музиканти привітали киян 1 червня

Автор: Любава Лисичкіна
12:37 01.06.2021

День захисту дітей має для кожного своє значення. Про що у цей день думають відомі кияни?

Все що робимо – заради наших дітей. Як відомі політики та музиканти привітали киян 1 червня
1 червня –  перший день літа,  у всьому світі сьогодні  відзначають День захисту дітей. Скільки людей, стільки і різних слів та думок щодо значення та розуміння цього свята, його ідеології. Кожен з відомих киян по-своєму привітав всіх  у соцмережах: хтось, бажаючи миру і благоролуччя, хтось, жартуючи про роки, які мчать, а діти дорослішають. 
 
Петро Порошенко зазначив, що  все, що ми, дорослі, робимо – заради наших дітей.
“Турбуємося, захищаємо, тримаємо серце відкритим. Миру, здоров’я і добра усім українським дітям і їхнім батькам. З днем захисту дітей!” , – зазначив у привітанні політик, лідер “Європеської Солідарності”.
Володимир Прокопів, депутат Київради, який є багатодітним батьком, також привітав киян зі святом, розмістивши сімейну світлину:
“Я і моя сім‘я вітаємо з Днем захисту дітей! Як керівник фракції “Європейська Солідарність” у Київраді обіцяю, що наша команда завжди боротиметься, щоб права дитини не були лише декларативними. А кожен маленький українець відчував безпеку та любов”.
Співак і продюсер Олександр Пономарьов жартівливо привітав всіх, зауваживши, що  щось йому підказує що в День захисту дітей , потрібно вже розбиратися в його випадку , хто кого має захищати ?
Лідерка “Батьківщина, народна депутатка Юлія Тимошенко зауважила, що тільки у тій країні, де діти щасливі й не скривджені, можливе щасливе життя всього суспільства.
 
“Давайте про це пам’ятати! Нам треба повсякчас нагадувати собі, що вони інші, ніж ми, вони не такі, як ми, вони – кращі за нас. Діти – це та завтрашня версія людства і світу, який ми прагнемо здобути і збудувати. Треба дати їм і собі такі можливості. Їхні світи, їхні світогляди дуже барвисті, непересічні і вразливі. Вони потребують нашої турботи, нашого захисту, нашої розумної опіки”, – написала у соцмережах політикіня.
 
Мати трьох дітей, продюсерка Олена Мозгова вважає, що  найперше, від чого потрібно захистити своїх дітей це “любов” за вашими умовами,  від ваших нереалізлваних мрій, які ви вирішили реалізувати в дітях, від ваших “я сказала/в”, “виростеш, тоді і будеш вирішувати, а поки ти будеш робитищо я кажу”, від мільонів секцій і гуртків, якими ви наповнюєте життя дитини не залишивши місця для вашого спілкування “по душам” .
Нагадаємо, до Дня захисту дітей “Океан Ельзи” та Альона Альона випустили новий трек – “Країна дітей”. Пісня – присвята дітям України, які постраждали внаслідок війни, збройних конфліктів, терактів.

Великий Київ у Google News

підписатися