Врятував сотні життів. Історія про 42-річного лікаря-хірурга, який півтора місяці прожив у медзакладі

Автор: Любава Лисичкіна
15:00 04.06.2022

Кличко опублікував відео-історію одного зі столичних лікарів-хірургів та показав, як працювали медики в Києві від початку широкомасштабної агресії росії.

Врятував сотні життів. Історія про 42-річного лікаря-хірурга, який півтора місяці прожив у медзакладі Фото: Ілюстративне

Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив  на своїй сторінці у Facebook та  опублікував відео-історію одного зі столичних лікарів-хірургів.

«… Сьогодні – історія про людину, від чиєї професійної і сумлінної роботи у перші місяці війни залежало життя десятків, а то й сотень киян та мешканців передмість столиці – Бучі, Гостомеля, Ірпеня, а також наших військовослужбовців, які хоробро боронили Київ від російських окупантів та мародерів. Це історія про 42-річного лікаря-хірурга, завідувача відділення малоінвазивної хірургії та ендоскопічних досліджень Київської міської лікарні №7 Владислава Гордовського», – написав Віталій Кличко.

Мер зауважив, що Владислав Гордовський, як і сотня інших працівників лікарні, півтора місяці прожив у медичному закладі. Працював якщо не за операційним столом, то в екстремальних умовах у бомбосховищі лікарні. Та був справжнім бійцем у тилу, який не залишив своє місто і його людей у найскладніший час. Рятував пацієнтів від кулевих та осколкових поранень. Робив надскладні операції. Та навіть потрапив на шпальту The New York Times.

«Міській лікарні № 7 випала нелегка місія. По-перше, вона знаходиться найближче до передмість Києва, де тривали бої. Тож усіх поранених спочатку везли в цю лікарню, де надавали невідкладну допомогу. А потім уже доправляли в інші медзаклади міста. По-друге, лікарня у перші тижні війни теж постраждала від ракетного обстрілу сусіднього будинку в Святошинському районі», – додав Віталій Кличко.

Загалом у Києві, від початку широкомасштабного вторгнення росії, всі комунальні лікарні працювали в режимі воєнного стану і надавали, як планову допомогу, так і невідкладну – пораненим цивільним киянам та військовим.

До слова, Ірпінська набережна готова до відновлення спортивного життя.

Великий Київ у Google News

підписатися