Вручать 25 тисяч: що відомо про робітника “Нової пошти”, який врятував жінку (ВІДЕО)

Автор: Марія Супрун
14:51 17.02

Днями мережу облетіло відео, де робітник “Нової пошти” через балкон рятує з охопленої пожежею квартири літню жінку. Що відомо про хлопця та потерпілу. 

Вручать 25 тисяч: що відомо про робітника “Нової пошти”, який врятував жінку (ВІДЕО)

Про це можна дізнатися із сюжету ТСН.

Героям дня став киянин Михайло Левченко – він керівник саме того поштового відділення, над яким горіла квартира в багатоповерхівці на Кирилівській. 

Працюючи, він почув у відділенні запах диму, а коли вийшов на вулицю – побачив дим та бабусю, яка вибивала молотком шибки. Не гаючи часу він попросив драбину у сусідньому магазині та заліз на дах. Там вже через балкон заліз у квартиру на другому поверсі та пересадив з нього пенсіонерку.

Врятованій жінці 93 роки, її госпіталізували до лікарні. З нею все гаразд, тільки надихалася диму. Як розповіла її донька, мати сама підпалила квартиру, бо психічно хвора. Квартира вигоріла вщент, а будинок залишився без світла.

Свідки героїчного порятунку кажуть, що треба нагородити Михайла. Столичні рятувальники з ними згодні та запевняють, що вирішать це питання – будуть номінувати на героя-рятувальника року.

Тим часом, керівництво Михайла на “Новій пошті” обіцяє преміювати свого підлеглого – йому вручать 25 тисяч гривень.

Нагадаємо, 15 лютого, у житловому будинку, що по вулиці Кирилівській, 126/2 сталася пожежа. Працівник “Нової пошти” кинувся в палаючу квартиру та витяг жінку (ВІДЕО).

Великий Київ у Google News

підписатися