Врізалась головою о борт човна. Українка отримала важкі травми під час парасейлінгу в Єгипті

Автор: Галина Ворона
16:37 07.07

На курорті у єгипетському місті Шарм-ель-Шейх тяжко травмувалась українська туристка. Катаючись на парашуті, жінка на величезній швидкості влетіла в борт катера.

Врізалась головою о борт човна. Українка отримала важкі травми під час парасейлінгу в Єгипті

Про це повідомляється у Facebook-спільноті  I love Dahab.

Як зазначається, канат, яким парашут кріпився до катера, обірвався і жінку понесло в море. Організатори розваги не були готові до такого розвитку подій і вирішили, що найкращим рішенням у цій ситуації буде перегородити політ клієнтки катером.

У підсумку українська туристка врізалася головою у борт човна, отримала струс мозку, тріщини в хребцях, розірване вухо та 15 накладених швів.

Квитки на атракціон купувалися на території готелю. Представники закладу відмовилися взяти на себе відповідальність за те, що трапилося. При цьому там запропонували купити авіаквитки для вильоту в країну проживання за свій рахунок.

Момент зіткнення можна подивитись на відео. 

Попередження: людям зі слабкою психікою не варто переглядати запис.

Парасейлінг – активний вид відпочинку, під час якого людина закріплюється за допомогою довгого троса до рухомого транспортного засобу і завдяки наявності спеціального парашюта ширяє по повітрю.

Нагадаємо, на одному із єгипетських курортів від нападу акули серйозно постраждала родина з України, дванадцятирічний хлопчик втратив руку.

Великий Київ у Google News

підписатися