Вранці 25-го вже був на київському іподромі в черзі за зброєю, – тероборонівець про мотивацію, плани та значення перемоги для України

22:21 04.04

В цивільному житті займався ремонтом і обслуговування копіювальної техніки, принтерів, комп’ютерів.

Вранці 25-го вже був на київському іподромі в черзі за зброєю, – тероборонівець про мотивацію, плани та значення перемоги для України
Світлодіодне освітлення

Про військовослужбовця з позивним “Біт” з 204 Окремого батальйону територіальної оборони Києва розповіли у 241 окремійф бригаді Сил територіальної оборони ЗСУ.

В перший день було осмислення подій, прийняття рішень і 25 лютого вранці киянин вже був на іподромі в черзі за зброєю. А потім були підвали, де жили між чергуваннями, і перший Бахмут. Згадуючи своє життя під час війні, він розуміє, що поступив правильно, коли пішов захищати людей і рідну землю від ворога.

“Точно знаю, що війна додала впевненості. Показала, хто я сам такий для себе. На війні все прозоріше, а також впевненість у нашій правоті. Мотивація проста, відповідальність за себе і за Україну. Бути гідним своїх дідів-прадідів. В мене один дід загинув у другій світовій війні, а другий повернувся з війни з великим пораненням”, – пояснив тероборонівець.

Перемога виглядає для нього як вихід на кордони України, які визнані світовою спільнотою. Крім цього, в Україні люди зрозуміли, що таке загальнолюдські цінності, а в росії ще мають зрозуміти, що “всі люди в кожній країні унікальні, а не лише вони єдині в цілому світі”.

До слова,випускники КПІ розробляють нову бронемашину, яка за рівнем захисту перевершує класичні українські.

Великий Київ у Google News

підписатися