Впритул до будинків та дитсадка: жителі Оболоні виступили проти будівництва Храму Греко-Католицької церкви на Північній

Автор: Вікторія Мілюта
09:19 08.04

Жителі Оболонського району вимагають зупинити будівництво Храму Греко-Католицької церкви у сквері на вулиці Північній.

Впритул до будинків та дитсадка: жителі Оболоні виступили проти будівництва Храму Греко-Католицької церкви на Північній
Світлодіодне освітлення

Відповідна петиція з’явилися на сайті Київської міської ради.

Як розповідає авторка звернення Вікторія Єрьоменко, будівництво споруди впритул до житлових будинків розпочалось 1 квітня 2024 року без проведення будь-яких громадських обговорень.

Місцеві жителі переконані, що будівельні роботи будуть прямо загрожувати життю та здоров’ю дітей, які відвідують дитячий садок, оскільки межа території садка та безпосередні майданчики для прогулянок розташовані надто близько до місця будівництва храму.

«Будівництво храму на вищевказаній земельній ділянці, може призвести до значного збільшення транспортного потоку, перевантаженості сміттєзбірників, додаткового навантаження на енергетичну систему та скупчення жебраків і безхатьків. Мешканці прилеглих житлових будинків, вихованці дитячого дошкільного закладу та учні школи будуть вимушені терпіти регулярні додаткові звуки дзвонів храмової дзвіниці», – йдеться у зверненні.

Читайте також: Будівництво Національного музею Голодомору: вже готові стіни, перекриття та ліфти, навіть провели систему поливу газонів 

Окрім того, містяни вважають, що проведення похоронних обрядів та процесій, а також відспівування покійних матимуть негативний вплив на психічне здоров’я дітей, які перебуватимуть в освітніх закладах чи на дитячих майданчиках.

Тож місцеву владу закликають розглянути можливість виділення іншої земельної ділянки для будівництва храму.

Раніше «ВК» писав, що на Воздвиженці почали забудовувати схил Старокиївської гори – активісти також почали бити на сполох.

Великий Київ у Google News

підписатися