Впізнавані пам’ятники Києва стануть учасниками масштабного перформансу “Примарна поезія”

Автор: Галина Ворона
07:31 05.11.2023

Три впізнавані київські пам’ятники на центральних площах і пагорбах Дніпра кілька вечорів поспіль перетворюватимуться на контекстуальні інсталяції.

Впізнавані пам’ятники Києва стануть учасниками масштабного перформансу “Примарна поезія”

Про це повідомляє DTF Magazine, яка організовує цей масштабний артпроєкт спільно з іспанським митцем Пабло Вальбуеною та WhiteBIT.

Учасниками артпроєкту “Примарна поезія [Київ]” стануть пам’ятники Володимирові Великому, Григорію Сковороді та Богданові Хмельницькому.

Зсередини вони підсвічуватимуться спеціальними приладами, які створюватимуть пульсуючі візуальні ефекти, а навколо лунатимуть голоси 10 українських поетів, що читають власні вірші.

Цей аудіовізуальний проєкт знову дасть змогу захованим у риштування пам’ятникам стати активними учасниками міського життя. — Застосовуючи сучасні технології, світло і звук, ми хочемо нагадати про важливість збереження історії та культури, підкресливши, що мистецтво чинить опір у часи війни та зберігає пам’ять свого народу“, — розповідає команда don’t Take Fake

Читайте  також: Наметове містечко, барикади та “Йолка”: технології доповненої реальності “оживлять” Майдан 2013–2014 років 

Нагадаємо, на Михайлівській площі з’явився обстріляний поїзд порятунку, який вивозив людей із заблокованого Ірпеня.

Великий Київ у Google News

підписатися