Вперше в Україні: у столиці з’явились нові дорожні знаки (ФОТО)

Автор: Марія Супрун
12:38 25.01

На столичних дорогах уперше в Україні встановили нові дорожні знаки 1.40 «зміна покриття». Побачивши такий знак, водій має знизити швидкість.

Вперше в Україні: у столиці з’явились нові дорожні знаки (ФОТО)

Нові дорожні знаки з’явились на Подільському узвозі, вулицях Богомольця, Шовковичній та Великій Васильківській, повідомив директор Департаменту транспортної інфраструктури Валентин Осипов.

Столичні вулиці та дороги мають різне покриття, що за певних умов провокує аварійні ситуації. Та й у всій Україні фактично немає жодної дороги, на якій би не змінювався тип покриття. Різка зміна дорожнього покриття, особливо за погіршення погодних умов, може спричинити ДТП. Київська міська влада розробила та ініціювала включення знаку 1.40 до Правил дорожнього руху. Побачивши такий знак, водій має знизити швидкість”, – зазначив Осипов.

За його словами, ділянки з різним дорожнім покриттям є аварійно небезпечними, адже мають різний коефіцієнт зчеплення та різну ступінь деформації. Це може призвести до втрати водієм контролю над автомобілем. Тепер водії будуть завчасно попереджені про зміну покриття під колесами автомобіля.

Зазначимо, що схожі знаки діють і на території Євросоюзу, наприклад, у Латвії. 

Нагадаємо, 12 листопада Кабінет міністрів вніс зміни до Правил дорожнього руху. Вони стосуються велосипедистів, поїздок у таксі та пішоходів у темну пору доби. 

Великий Київ у Google News

підписатися