Ворони атакують киян. В чому причина ?

Автор: Роксана Христич
17:36 21.05

На киян почали нападати ворони. Птахи б’ють людей дзьобами і намагаються злякати їх крилами.

Ворони атакують киян. В чому причина ?
Світлодіодне освітлення

У соцмережах кияни масово почали скаржатися на агресивну поведінку ворон. Птахи нападають на перехожих, намагаючись їх клюнути дзьобом і злякати махаючи крильми.

Зоозахисники кажуть, що  птахи в таких спосіб  захищають своїх дітей, які ще навчилися літати та тренуються, іноді падаючи на землі.

Про агресивну поведінку ворон жаліються жителі Позняків. В соціальних мережах розповідають, що ворони атакують клієнтів супермаркету: б’ють дзьобами і крилами по голові, коли хтось піднімається сходами.

Дивну поведінку птахів зоологи із Kyiv Animal Rescue Group пояснюють тим, що у середині травня з воронячих гнізд випадають воронята-злетки.

Ходити вони вже навчилися, а от літати – ні: тож пильні батьки-ворони уважно стежать, щоб ніхто не образив їхніх пташенят, що знаходяться на землі

«Якщо дорослі птахи, наприклад, ворони, стали раптом агресивними – це значить, що з гнізда вийшов злеток. Ворони не є хижаками, не мають гострих пазурів чи дзьобів, але вміють налякати. Якщо ви бачите злетка на дорозі, на дитячому майданчику чи у дуже людному місці – прикрийте голову кофтою/тканиною та перенесіть пташеня до найближчих кущів», – радять у KARG.

Зоозахисники просять киян бути уважними і якщо на газоні  знаходиться пташка, яка схожа на дорослу, не має явних вад, але не літає – це злеток. Допомога йому не потрібна і забирати його не треба. Допомоги потребують лише ті птахи, в яких видно відкриті рани чи кровотеча.

Великий Київ у Google News

підписатися