Ворог тут більше не пройде! Генерал Наєв перевірив позиції ЗСУ на Київщині

11:58 04.08

Командувач Об’єднаних сил ЗСУ Сергій Наєв відвідав одні з ключових позицій українських військових у Північній операційній зоні на Київщині. Генерал-лейтенант особисто переконався у якісній підготовці до оборони.

Ворог тут більше не пройде! Генерал Наєв перевірив позиції ЗСУ на Київщині

Про це повідомляє пресцентр Командування об’єднаних сил ЗС України.

Під час перевірки Наєв зазначив, що військові проаналізували попередні дії противника на Київському напрямку “та, вивчивши цей досвід, передбачили й наші адекватні дії“.

Оборонні позиції розташовані саме в тих місцях, де найбільша ймовірність наступу ворожих сил. Аналізуючи ймовірні ворожі дії, ми створили комплексну систему вогневого ураження, яка передбачає ураження противника на дальніх підступах та у найближчій глибині його бойових порядків“, – наголосив він.

За словами командувача ОС, командир з’єднання ЗСУ що забезпечує оборону на цій ділянці місцевості, знаходиться у постійній взаємодії з підрозділами Державної прикордонної служби України, Національної гвардії, Національної поліції та Служби безпеки України. Разом вони виконують планові заходи щодо унеможливлення дій ворожих сил. Це стосується як протидії диверсійно-розвідувальним групам, так і відбиттю можливого наступу противника.

Своєю чергою населення, відчувши на собі тягар ворожої окупації, цілком підтримує Збройні Сили України та інші військові формування і правоохоронні органи. Впевнений, що ворог цим напрямком більше не пройде. Ми робимо все для того, щоби ця впевненість була реальною“, – додав Наєв.

Як писав “ВК“, за даними Генштабу ЗСУ, на Волинському та Поліському напрямках підрозділи збройних сил Республіки Білорусь виконують завдання з посилення охорони ділянки білорусько-українського кордону в Брестській та Гомельській областях. В частинах сил спеціальних операцій збройних сил Білорусі відзначено проведення перевірки бойової готовності.

Великий Київ у Google News

підписатися