Вони там, на Банковій, просто охреніли від почуття безкарності – депутат

21:54 25.01

В Офісі президента України не надали інформації, хто проспонсорував фільмування новорічного звернення глави держави. Цього року участь у новорічному привітанні взяли діти, з якими спілкувався і до яких звертався Зеленський у відео.

Вони там, на Банковій, просто охреніли від почуття безкарності – депутат
Як повідомив народний депутат від «ЄС» Володимир Ар’єв на своїй сторінці у Facebook,  він поцікавився, хто організатор відео-зйомок, хто запрошував дітей і хто платив за все це. Але відповіді він так і не отримав.
 
“Новорічне вітання Зеленського знімали за кошти невідомого походження! Принаймні, це випливає з відповіді Єрмака на моє звернення, яке я зробив через скандал після повідомлення в соцмережах із багатогодинним залученням дітей за 500 грн до новорічного опусу Зеленського”, – ідеться у дописі народного депутата.
 
Ар’єв звернув увагу, що на  чітко поставлені питання щодо  організації та  залучення дітей, а також ,  хто платив за все це, Єрмак наразі не відповів.
 
“Якщо повторно не відповість, то це чітка підстава для прямого застосування антикорупційного законодавства. А якщо відкинути офіційну мову, то вони там, на Банковій, просто охреніли від почуття безкарності”, – написав депутат.
Нагадаємо, сьогодні заплановано засідання фракції “Слуга народу”, на якому будуть присутні “перші особи”, і яке відбудеться з тимчасовою конфіскацією гаджетів.
 
До слова, сьогодні, 25 січня, президент України Володимир Зеленський святкує День народження – йому виповнюється 43 роки.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...