“Вони просто вбивці” та “тупо @опа”. Соцмережі про Зеленського та кисень для Індії

Автор: Любава Лисичкіна
23:11 07.05

Люди здебільшого обурені тим, що влада не займається вирішенням постачання кисню в українські клініки, де продовжують помирати пацієнти. 

“Вони просто вбивці” та “тупо @опа”. Соцмережі про Зеленського та кисень для Індії

Як відомо Зеленський видав указ про надання допомоги Індії для боротьби з COVID. Адже за останні тижні в Індії склалася критична ситуація із захворюваністю на коронавірус – у країні бракує лікарняних ліжок та медичного кисню. 

Відповідно до  указу, Україна надасть Індії гуманітарну допомогу для боротьби зі спалахом коронавірусу. За словами прем’єр-міністра Дениса Шмигаля,  Україна готова надати для Індії кисень і  зараз технічно відпрацьовуються ці питання.

В цей же час соцмережі вибухнули коментарями щодо такого рішення. Люди здебільшого обурені тим, що влада не займається вирішенням постачання кисню в українські клініки, де продовжують помирати пацієнти. 

Зокрема, люди переконані, що саме так вчиняють вбивці:

Здебільшого користувачі соцмережі співчувають населенню Індії, але не розуміють чому “свої нехай помирають”:

Також люди шоковані тим, що МОЗ оголосила про перемогу над третьою хвилею ковіду  і вважає, що українцям кисень вже не потрібен:

В той же час українці згадують, як напередодні появи коронавірусу в Україні, влада продавала засоби медичного захисту в Китай:

Нагадаємо, тільки за минулу добу було госпіталізовано  3 080 українців  та трапилося 379 летальних випадків. 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...